Hakkımızda

Online DASK bir
markasıdır.

Biz Kimiz?

OnlineDASK.com, E-Plas Sigorta‘nın DASK özelinde sigorta poliçesi kesen ve kullanıcılarının DASK hakkında bilinçlenmesini sağlayan dijital sigortacılık platformudur. Poliçe öncesi, sonrası ve hasar gibi anlarda kullanıcılarının yanında olarak, tüm süreçlerinde dijital olarak hizmet verir. Alanında uzman, deneyimli, genç ve dinamik ekibi ile 33 yılı aşkın süredir sigortacılık sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Deneyimli kadromuz ile online sigortacılıkta kaliteli altyapı hizmetleri sunarak, sektörde başarılı bir sigorta acentesi olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşterilerimize Online DASK’ın yanı sıra supersigortam.com ve hayatsigortam.com.tr gibi markalarımızla Zorunlu Deprem, Konut, Kasko, Trafik, Tamamlayıcı Sağlık, Özel Sağlık, Seyahat Sağlık, Yabancı Sağlık, Hayat, Bireysel Emeklilik (BES), Ferdi Kaza, Yurtdışı Seyahat ve Evcil Hayvan sigortaları hizmeti sunarak, pek çok branşta teminat sağlamaya devam etmekteyiz.

Şirket Unvanı: E Plas Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
TOBB Acente Levha No: T201110-AYNP
Vergi No: 3231093575
Mersis No: 0323109357500001
Ticaret Sicil No: 84084

e-plas sigorta ofis içi

Nasıl Kurulduk?

Sigortanın yeni bilgi çağı düzenine, genç neslin beklentilerine ve gelişen teknolojiye ayak uydurması gerektiğini biliyorduk, bu bilinçle bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak hizmet verme vizyonuyla kurulduk.

Vizyonumuz

OnlineDASK.com olarak gelecekte müşterilerimizi Zorunlu Deprem Sigortası konusunda bilinçlendirmeyi ve kaliteli bir sigortacılık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Yıllar geçtikçe deprem sigortasının bilinci ve bilinirliğini arttırmak için şu anda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz

OnlineDASK.com, en uygun fiyatlar ile zorunlu deprem sigortası sunarak; DASK bilincini artırmayı ve uçtan uca dijital sigortacılık hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin her türlü anında destek vererek acı tatlı her anlarında çözüm ortağı olmak yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.